Yeni Realme 5G modeli FCC onayından geçti

Realme, kısa süre önce yüksek özelliklere ve heyecan verici yeni özelliklere sahip Realme GT 5 Pro’yu tanıttı. Bu amiral gemisi modeli, Realme India X.com hesabı üzerinden yapılan son tanıtımlara göre küresel pazarda da boy gösterecek gibi görünüyor. Bütün bunların yanı sıra, FCC’de RMX3867 model koduna sahip yeni bir Realme 5G akıllı telefon ortaya çıktı. Aynı telefon, bu ayın başlarında TKDN ve EEC sertifikalarını da almıştı.

FCC kaydı, akıllı telefonun 5G bağlantısını, NFC desteğini ve 4880 mAh, yani tipik olarak 5000 mAh olarak adlandırılan Li-ion Polimer bataryasını (BLPA43) doğruluyor. Telefon, Android 14 tabanlı Realme UI 5.0 ile çalışıyor. Ayrıca, 4.5V’luk diğer güç kaynağı voltajını dikkate alırsak, telefonun 50W’tan fazla şarj desteği sunabileceği düşünülüyor.

Yeni Realme 5G modeli FCC onayından geçti

Diğer detaylar henüz bilinmiyor ve önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi bekleniyor. TKDN’deki listeleme de 5G bağlantısını doğruladı, ancak daha fazla bilgi vermedi.

Yeni Realme 5G Akıllı Telefon Hakkında Spekülasyonlar Söylenti ve sızıntılara göre Realme, Realme 12 Pro+ ve Realme 12 Pro’yu Ocak veya Şubat 2024’ün sonuna doğru piyasaya sürebilir. Körü körüne tahminler yapmak yerine, ek bilgi ve güncellemeler için beklemek daha mantıklı.

Realme, Snapdragon 8 Gen 3 SoC, 6.78 inç AMOLED ekran ile 1264 x 2780 piksel çözünürlük, 450 PPI ve 144 Hz yenileme hızı gibi özelliklerle Realme GT 5 Pro’yu piyasaya sürdü. Ekran, doğrudan güneş ışığı altında 4500 nit parlaklığa kadar çıkabiliyor. Üçlü arka kamera kurulumunda 50MP ana sensör, 50MP periskop telefoto lens ve 8MP ultra geniş açılı lens bulunuyor. Ön tarafta kullanıcıları 32 MP’lik bir kamera karşılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x