MASAK, Kobra Murat’ı aradı: ‘Elim ayağım titredi’

Geçen yıl katıldığı bir programda “18 kilo altın, 18 ev ve 4 tane yazlığım var” diyen ‘Kobra Murat’ adıyla tanınan şarkıcı Murat Divandiler, MASAK’tan telefon aldığını söyledi.

’18 kilo altın, 18 ev ve 4 tane yazlık’ açıklaması gündem olan Kobra Murat, daha sonra 2. Sayfa’ya konuk olarak, “Ben ‘Şu ana kadar aldıklarım 18 kiloyu bulmuştur’ dedim, kes yapıştır olunca ’18 kilo altınım var’ olarak girdi sitelere. Telefonum susmuyor şu anda” demişti.

‘MASAK BENİ ARADI, ELİM AYAĞIM TİTREDİ’

‘Aramızda Kalmasın’ programına konuk olan şarkıcı, MASAK’tan telefon aldığını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

“MASAK beni aradı, eve kağıt geldi. Sizi araştırmaya aldık dediler, elim ayağım titredi, benim 5 katlı bina yapacağım mermerciye borcum var. Telefonu bulduk, aradık nedir diye. Murat Bey, Dilan Polat’tan dolayı camiada olan insanlar dedi incelemeye alın dedi, bunların arasında siz de varsınız dedi. Neyimi inceliyorlar benim dedim, şirketiniz olması lazım dedi. Kemancının şirketi mi olacak?”

Kobra Murat, ayrıca “Bu altınlar çok patladı Caner’in programında dedim ya 18 kilo altın… Altınları sormadı, banka hesabını sordu, kaç parasını devlete vergi veriyorum ben… Ben de el koyacaklar sandım” dedi.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x