Jon Snow dizisi gelecek mi: Game Of Thrones yıldızından açıklama


Bradley, 2011-2019’da 8 sezon boyunca devam eden popüler HBO dizisinde hayranların çok sevdiği Samwell Tarley rolünü oynamıştı.

Büyük bir hit olan Game of Thrones’dan sonra prequel (orijinal yapımdaki olayların öncesini anlatan dizi ya da film) House of the Dragon da izleyicilerin beğenisini kazandı.

Uzun zamandır Jon Snow’u merkeze alacak bir spinoff çekileceğine dair söylentiler dolaşıyor ancak haberlerinin 2021’de ortaya atılmasından bu yana somut bir gelişme olmadı.

Bradley, yeni Netflix dizisi 3 Cisim Problemi’nin (3 Body Problem) tanıtımı için ComicBook.com’a röportaj verdi.

Röportaj sırasında 35 yaşındaki aktöre, hangi olayın daha olası olduğunu düşündüğü soruldu: “Uzaylı yaşamının kesin kanıtı mı yoksa Sam ve Jon’un yeniden bir araya gelmesi mi?”

Oyuncunun yanıtı anlaşılabilir bir şekilde muğlaktı ancak Bradley, spinoff’ta görünme şansını göz ardı etmedi. “Bunlardan birinin diğerinden daha çok benim elimde olduğunu söylemeliyim” diye söze başlayan Britanyalı aktör ekledi:

“Ama bu neyi daha çok istediğinize bağlı. Hangisini tercih edersiniz? Hizmetinizdeyim. Bence bir şey diğerinden daha imkansız olamaz. Ya imkansızdır ya da değildir. Mümkün ve imkansız arasındaki mesafe çok büyüktür.”

Game of Thrones’un dizi sorumluları David Benioff ve Dan Weiss da geçen aylarda bir Jon Snow spinoff’u geliştirilmesi olasılığına değinmişti.

Game of Thrones’un yaratıcıları, Hollywood Reporter’a verdikleri röportajda Jon Snow’un devam dizisine değinerek, bu projeye dahil olup olmayacaklarını “bilmediklerini” söylemişti.

Bununla birlikte Benioff ve Weiss, “sakalında gerçek aklar olan” Harington’ın canlandırdığı çok daha yaşlı bir Jon Snow fikrini ortaya atmıştı: “Belki biz 80 yaşına geldiğimizde ve Kit emekliliğe yaklaştığında, sakalında gerçek aklarla o pelerini tekrar giyebilir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x