Günün altın dakikası, sihirli bir zamandır: İşte ünün altın dakikası nasıl hesaplanır, nasıl dilek tutulur?

Her insan hayali için yaşar, arzuladığı hedefe giden yolda küçük zaferlerin tadını çıkarır. Bazıları bağımsızlık kazanmak ister, bazıları aşkı bulmak ister, bazıları ise daha zengin ve daha başarılı olmak ister.

Hayaliniz ne olursa olsun, kendine inanan ve bilinçli hareket ettiğiniz takdirde mutluluk arayışının her zaman sonuç vereceğini bilen herkes bunu başarabilir. Dilek tutmak için uygun zamanı hesaplamak zor değil ve uzmanlar, hayalinizin bir an önce gerçekleşmesi için günün altın dakikasını kullanmanızı öneriyor.

Altın dakika nedir ve nasıl dilek tutulur?
Bir hedefin peşinde koşan herkes, doğru zamanda doğru yerde olmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Günün altın dakikası, zaman ve mekanın incelip enerji dürtülerinin geçmesine izin verdiği andır.
Şu anda Evren her nefesi, fısıltıyı ve hatta en derindeki düşünceyi duyar. Şu anda en önemli kelimeleri söylemek için zamanınız olmalı. Bencil arzuların gerçekleşmediğini, yalnızca zarar verdiklerini ve gelecekte mutluluğa giden yolu büyük ölçüde karmaşıklaştırabileceklerini unutmayın.

Altın bir anda dile getirilen dilekler saf ve parlak olmalı, çevreye yönelik tek bir damla bile olumsuzluk içermemelidir. Evren, zarar verebilecek, kırabilecek veya küçük düşürebilecek bir arzuyu asla yerine getirmeyecektir.
Bu nedenle kişinin hoşlandığı kişinin kalbi meşgulse onun hakkında yanlış yanılgılara kapılmamalı ve istediği konumu elde etmek için başkalarına zarar vermemelidir.
İnsanın arzusu çevresiyle değil kendisiyle ilgili olmalıdır. Elbette pek çok insan sevdiklerine mutluluk dilemek ister ancak günün altın dakikası özellikle kişisel arzuların yerine getirilmesine yöneliktir.
Hayalinizi birkaç saniye içinde yüksek sesle söyleyebilmeniz ve arzunuzun gerçekleştiğini hayal edebilmeniz için önceden hazırlanmanız daha iyidir.
Dilek tutarken söylenenlerin “hayır” kelimesini içermemesi gerektiğini unutmamak önemlidir. Yüksek sesle bir dilek söylerken, söylenenin çoktan gerçekleştiğine inanmalısınız, sevinç duygularının bulutlara kadar yükseldiğini hissedmelisiniz.
Dilek ne kadar spesifik olursa, o kadar hızlı gerçekleşir. Hayaliniz maddi ise önceden uygun bir fotoğraf bulup gözünüzün önüne koyabilir ve günün altın anında ne istediğinizi yüksek sesle söyleyebilirsiniz.

Günün altın dakikası nasıl hesaplanır?

Bir dakikanın sadece 60 saniyesi var ve şu anda bir dilek tutmalısınız. Her gün bir dilek tutabilirsiniz ancak bunu yapmak için prensibi anlamanız gerekir. Ayın 1’inden 24’üne kadar dilek tutarken istenilen sayının saat, ayın seri numarasının ise dakika olduğunu unutmamalısınız. Örneğin 23 Aralık’ta yaptığınız bir dileği gece 23:12’de yüksek sesle söylerseniz gerçekleşecektir.
Bir günün sadece 24 saat olması nedeniyle 25’ten 31’e kadar olan altın dakikanın hesaplanması biraz farklıdır. Burada prensip farklıdır ve zaman ters sırada sayılır. 27 Aralık’ta bir dilek tutmanız gerekiyorsa bu 12 saat 27 dakikada yapılır, yani sayı dakika olur, ayın sıra sayısı ise saat olur.
Bir dileğin gerçekleşmesi için onu yeniden canlandırmaya çalışmalısınız. Bazen Evren hedefimize yaklaşmamıza yardımcı olacak işaretler verir. Evren, aktiviteyi ve uyku arzusunu tam olarak takdir edecek ve seçilen yolu takip edenleri, başlarını dik tutarak zorlukların üstesinden gelenleri ödüllendirecektir.
Altın bir an hayatınızı tamamen değiştirebilir. Sadece ne dilediğinize dikkat edin ve ne istediğinizi dikkatlice düşünün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x